Skip links
Poznaj historię firmy oraz realizacje InCor. Niniejsza strona zawiera nasze projekty, wykonane realizacje, case study, teksty o wiedzy i doświadczeniu, i wiele więcej. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem pracy w Twojej firmie. Pragniemy, aby stworzone przez nas strefy w obiektach przemysłowych zapewniały pracującym w nich osobom spokój oraz klarowność w postrzeganiu otaczającej przestrzeni roboczej, która bywa niebezpieczna.

Nasi doświadczeni specjaliści, poza zamiłowaniem do technologii, wyliczeń oraz zasad BHP, mają w sobie mniejszą (lub większą) artystyczną duszę, która dba również o aspekt estetyczny naszych projektów. Wielu może tego nie rozumieć, ale my po prostu kochamy obserwować efekty swojej pracy i idealnie namalowana linia, oznaczenie czy piktogram to dla nas sztuka.

Chcesz wiedzieć jak malujemy linie, organizujemy strefy robocze oraz dajemy Twoim pracownikom komfort i bezpieczeństwo? Sprawdź nasze realizacje!
Oznakowanie BHP InCor

Firma Incor specjalizuje się w kompleksowym i precyzyjnym projektowaniu zagospodarowania obiektów przemysłowych. Specjalizujemy się w dokładnych pomiarach, dlatego dzielimy się również ważnymi statystykami.

Oferta

Oznakowanie poziome

Oznakowanie pionowe

Posadzki żywiczne

Renowacja betonu

Bezpieczeństwo Twoich pracowników

Tworząc nasze projekty kierujemy się przede wszystkim dobrem oraz bezpieczeństwem Twoich pracowników. Pragniemy, abyś widział w nas partnera swojego biznesu, gdzie ramię w ramię wprowadzamy Twój personel do strefy komfortu. Nasze realizacje zawierają zróżnicowany projekty, obejmujące szereg specjalizacji z portfolio InCor.

Malowanie linii, oznaczenia poziome oraz pionowe, znaki, piktogramy, posadzki przemysłowe i wiele więcej. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i otrzymać wycenę.