Skip links

Jednym z kluczowych elementów każdej infrastruktury przemysłowej jest oznakowanie pionowe. Realizowana jest najczęściej przy pomocy znaków, części stalowych, drewnianych oraz wielu innych komponentów, wchodzących w skład struktury budynku. Najbardziej podstawowym zastosowaniem oznakowania pionowego jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom poruszającym się w danej przestrzeni roboczej oraz ustrukturyzowanie procesów. Odbojnice stalowe określają szerokość dróg transportowych, zapobiegają potencjalnemu przekroczeniu strefy przez wózki widłowe czy inne pojazdy, poruszające się po hali produkcyjnej. Stosowane są również odbojnice drewniane, które zabezpieczają konstrukcję budynku oraz elementy wyposażenia przed uszkodzeniem. Podstawowym zastosowaniem wykonywanych przez nas usług jest spełnienie wymagań BHP oraz zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na jednym z wspomnianych obiektów.

Oznakowanie pionowe to droga do przejrzystości przestrzeni roboczej. Najważniejsze jest robić je z odpowiednio przygotowanym projektem, wykorzystując najlepsze praktyki oraz tworząc infrastruktury na lata. Dodatkowo czytelne i estetyczne oznakowanie ułatwi użytkownikowi odnalezienie się na każdym obiekcie, oraz pozwoli poczuć się komfortowo w swoim bezpośrednim otoczeniu.

Sprawdź również galerię zdjęć oraz profil facebookowy, aby zobaczyć nasze realizacje. Wyznaczaj kierunek znakami oraz oznaczeniami poziomymi, które pomogą rozwijać się Twojej firmie.

oznakowanie pionowe

Projekt to podstawa

Rozpoczniemy naszą współpracę od konsultacji i projektu Twojej przestrzeni. Skupiamy swoje działania na klarownym oznakowaniu poziomym oraz tworzeniu komfortowej przestrzeni roboczej dla Ciebie i Twoich pracowników. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego oznakowanie hali produkcyjnej czy magazynu musi być ustandaryzowane i przejrzyste dla każdego. Niewątpliwą zaletą gruntownego przygotowania projektu oraz wykonania oznakowania poziomego zgodnie z zasadami BHP stanowi podstawę do zmiany Twojej firmy na lepsze.

Dzięki stworzeniu jasno określonych zasad i przestrzeni roboczych, otrzymujesz możliwość na całkowite ustrukturyzowanie pracy w Twojej hali produkcyjnej, magazynu czy innej infrastrukturze przemysłowej. Poprawia to jakość pracy, bezpieczeństwo, możliwości oraz osiągnięcia Twojego biznesu. Bez względu na skomplikowanie, jesteśmy w stanie w pełni zagospodarować Twoją przestrzeń, aby stała się komfortowa i przejrzysta dla każdego pracownika.

wyznaczanie drogi na hali

Przejmij pełną kontrolę

Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz logistycznych to klucz do sukcesu Twojego biznesu. Najprostszą i najefektywniejszą drogą do tego celu jest pełne zagospodarowanie przestrzeni roboczej Twojego zakładu produkcyjnego czy hali magazynowej za pomocą oznakowania pionowego.

Czytelne i widoczne z praktycznie każdego miejsca odbojnice, znaki czy oznakowania pozwalają obrać najkrótszą i najbezpieczniejszą drogą do danej strefy. Stworzone na ich podstawie procesy pozwalają przejąć kontrolę nad każdym aspektem codziennej pracy.

wyznaczanie drogi na hali
oznakowanie pionowe Wrocław
oznakowanie magazynowe

Bezpieczeństwo na każdym kroku

Oznakowanie pionowe regałów, stref odkładczych czy ramp z klarownym komunikatem w postaci znaku pionowego czy odbojnic wyznacza kierunek do celu. Słupy PPOŻ z przejrzystym oznaczeniem to gwarancja bezpieczeństwa w przypadku zagrożenia pożarowego, ponieważ każdy pracownik jest w stanie dostrzec umiejscowienie gaśnic i przycisków alarmowych.

Czarno-żółte pasy oznakowania pionowego na kolumnach, słupach czy ścianach to pewność pozycji dla kierowców wózków widłowych czy innych pojazdów poruszających się po danej infrastrukturze. Oznakowanie magazynu oraz przejrzysta szerokość dróg transportowych to elementy zapewniające bezpieczeństwo.

wyznaczanie drogi na hali

Docieraj bezpiecznie do celu

Warto wspomnieć również o oznakowaniu pionowym terenów przyzakładowych, które zapewnia przejrzystość procesów logistycznych. Zarządzanie ruchem oraz kierowanie tirów czy innych pojazdów dostawczych do odpowiedniej strefy jest kluczem do zwiększenia jakości oraz efektywności pracy. Oznakowanie miejsc parkingowych czy dróg transportowych wyznacza kierunek i zapewnia bezpieczeństwo. Zapoznaj się z ofertą usług firmy InCor oraz skorzystaj z formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań. Nasi specjaliście stworzą projekt dostosowany do Twoich potrzeb oraz zrealizują usługę zgodnie z wspólnymi założeniami.

Pionowe oznakowanie drogowe

Oznakowanie stref magazynowych i produkcyjnych

Oznakowanie stref odkładniczych i wysyłkowych

Oznakowanie ramp załadunkowo - rozładunkowych

Oznakowanie regałów magazynowych

Malowanie słupów PPOŻ

Malowanie słupów w pasy ostrzegawcze żółto - czarne

Odbojnice BHP drewniane i stalowe

Montaż luster magazynowych

Naszym głównym celem jest wspierać Twój biznes na każdym kroku i wyznaczać właściwy kierunek działań Twojej firmy. Wejdź z nami do strefy komfortu, która zapewni bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim pracownikom.

Poznaj całą ofertę Incor

Oznakowanie poziome

Oznakowanie pionowe

Posadzki żywiczne

Renowacja betonu

This website uses cookies to improve your web experience.