Skip links

Oznakowanie miejsc parkingowych, garaży czy innych obszarów postoju pojazdów to kolejna z usług z katalogu firmy InCor. Odpowiednie oznaczenie parkingów podziemnych, zewnętrznych czy przyzakładowych to pewność i bezpieczeństwo dla użytkowników. Malowanie pasów parkingowych to również przejrzystość i precyzja w odczytywaniu topografii obiektów użytku publicznego czy prywatnego. Obsługujemy różnego rodzaju przestrzenie. Garaże podziemne, naziemne kryte oraz zewnętrzne. Parkingi w galeriach handlowych oraz parkingi przyzakładowe. Wykonujemy również specjalistyczne oznakowanie poziome miejsc dla niepełnosprawnych.

Miejsca parkingowe to bez wątpienia najbardziej pożądany element infrastruktury praktycznie każdego budynku. Bez względu na to czy to parking w miejscu pracy, parking w centrum handlowym czy garaż podziemny w bloku mieszkalnym. Komfortowe, bezpieczne i szybkie parkowanie to kluczowy temat w przypadku obiektów usługowych.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony LinkedIn oraz profilu facebookowego, gdzie prezentujemy dotychczasowe realizacje.

parkingi

Zwiększenie bezpieczeństwa

Odpowiednio przygotowany projekt malowania miejsc parkingowych to gwarancja prawidłowego zagospodarowania przestrzeni. Przede wszystkim jednak to dbałość o bezpieczeństwo i wskazywanie kierunku jazdy czy postoju zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Poprowadzimy Cię przez cały proces.

wyznaczanie drogi na hali

Zapewnienie komfortu oraz poprawa estetyki

Oznakowanie miejsc parkingowych to również dbałość o odpowiednie wymiarowanie, czyli zapewnienie komfortu użytkownikom danej przestrzeni. Malowanie linii wykonane zgodnie ze standardami oraz kolorystyce budynku to klucz do poprawy estetyki danego parkingu. Spójność identyfikacji wizualnej budynku może stać się wizytówką Twojej firmy.

Odpowiednie przygotowanie projektu oraz wykonanie go z dbałością o szczegóły to jedna z gwarancji, jaką daje firma InCor. Zapewnij swojemu obiektowi przemysłowemu niepowtarzalną oraz kompletną koncepcję wizualną.

wyznaczanie drogi na hali
posadzki żywiczne na hali
znaki pionowe pasy żółto czarne

Ułatwione zarządzanie ruchem.

Malowanie pasów parkingowych i innych oznakowań poziomych to również pełne zarządzanie ruchem w danym obiekcie. Dzięki projektowi oraz założeniom zgodnym z zasadami ruchu drogowego, zyskujesz kontrolę w Twoim budynku. Użytkownicy takiego parkingu, bez względu na jego położenie, potrafią bez jakiekolwiek problemów odnaleźć kierunek jazdy oraz poszczególne strefy.

wyznaczanie drogi na hali

Najkorzystniejsze wykorzystanie przestrzeni

Firma InCor proponuje kompleksowe usługi, które swoje początki mają już w fazie projektowej. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu dokumentacji technicznej oraz wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia, stworzymy najoptymalniejsze zagospodarowanie Twojej przestrzeni. Każde z oznaczeń miejsca parkingowego wykorzysta dany obszar, nie pozostawiając pustych odcinków. Z kolei drogi dojazdowe czy inne części poza parkingowe, będą w pełni przejezdne i odpowiednio zwymiarowane.

Parkingi, garaże podziemne czy drogi dojazdowe bywają w wielu przypadkach miejscem, gdzie dochodzi do niewielkich, lecz problematycznych kolizji. Kluczowym jest, aby zaplanować infrastrukturę zgodnie z zasadami ruchu drogowego, bez najmniejszych ustępstw. Pozwoli to na komfortowe i bezpieczne korzystanie z przestrzeni przeznaczonej na postój pojazdów.

Usługi obejmujące niniejszą ofertę:

Malowanie oznakowania poziomego

Oznakowanie pionowe

Posadzki epoksydowe

Renowacja i naprawy betonu

Projektowanie i doradztwo

Naszym głównym celem jest wspierać Twój biznes na każdym kroku i wyznaczać właściwy kierunek działań Twojej firmy. Wejdź z nami do strefy komfortu, która zapewni bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim pracownikom.

malowanie pasów

Poznaj całą ofertę Incor

Oznakowanie poziome

Oznakowanie pionowe

Posadzki żywiczne

Renowacja betonu