Skip links

Poznaj InCor

oznakowanie poziome Warszawa

Misja i Wizja

Firma InCor istnieje od 2010 roku. Za misję oraz główny cel stawia sobie wprowadzanie osób pracujących w obiektach przemysłowych oraz użytkowników przestrzeni publicznych do strefy komfortu. Pragniemy dbać o bezpieczeństwo pracowników Twojego biznesu. Tworzymy projekty zgodne z najlepszymi praktykami oraz standardami BHP dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Efektywnie wykorzystujemy przestrzenie robocze, aby wykorzystać potencjał Twojej hali produkcyjnej, magazynu czy zakładu. Nasze rozwiązania mają na celu zaproponować najskuteczniejszą formę organizacji przestrzeni, bez konieczności diametralnych zmian wewnątrz Twojej firmy.

Skupiając swoje umiejętności na odpowiednim przygotowaniu oraz wykonaniu zamówionej usługi, umieszczamy Twoją firmę oraz jej pracowników w strefie komfortu, idąc z Tobą ramię w ramię. Twój rozwój, usprawnianie procesów logistycznych oraz zwiększenie potencjału i wyników to również nasz sukces

Naszą misją jest być partnerem dla obiektów użytkowych i przemysłowych, aby wspólnie tworzyć bezpieczną, efektywnie zorganizowaną i estetyczną przestrzeń. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie w celu projektowania i realizacji rozwiązań, dzięki którym ludzie pracują bezpieczniej oraz wydajniej. Pragniemy być pierwszym wyborem dla klientów, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo i wydajność przestrzeni, i pracy. Zostać europejskim liderem w dostarczaniu kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie oznakowania poziomego z użyciem technologii cyfrowej i elektroniki przemysłowej.

Oferujemy kompleksowe usługi, od projektu do wykonywania całej przestrzeni. Zapraszamy do współpracy, oferując partnerstwo biznesowe oraz wiedzę. Wejdź z nami do strefy komfortu już dziś!

Konrad Rojda

Konrad Rojda

Właściciel

Pierwszy kontakt z branżą oznakowania oraz posadzkami miałem na początku 2010r. Urzeczony logiką i estetyką branży postanowiłem założyć firmę, która powstała jeszcze w listopadzie tego samego roku. Wówczas zajmowałem w firmie wszystkie stanowiska: byłem pracownikiem fizycznym, operatorem agregatu, brygadzistą, handlowcem oraz koordynatorem małej, dwuosobowej firmy.

Od samego początku prowadzenia działalności kierowałem się prostą zasadą: być rzetelnym człowiekiem i konsekwentnie dotrzymywać danego słowa.
Dzięki temu na przestrzeni lat moja firma została nie tylko rozpoznawalnym wykonawcą w branży, ale przede wszystkim partnerem biznesowym dla wielu firm europejskich i domem dla wspaniałych profesjonalistów – naszych pracowników.
Zarówno u pracowników jak i klientów najbardziej cenię sobie szczerość i zdolność do prowadzenia spokojnej, merytorycznej rozmowy nawet wtedy, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. Osobiście uważam, że kluczem do sukcesu każdego projektu jest skuteczne planowanie i logika.

Aktualnie w firmie poza koordynacją pracy działów wykonawczego i handlowego mam przyjemność zajmować się marketingiem i finansami, a moim ulubionym zajęciem jest planowanie strategiczne oraz wprowadzanie nowych rozwiązań.

Waldemar Krawczyk

Waldemar Krawczyk

Koordynator sprzedaży

Pracuję w firmie InCor od 2018 roku. Odpowiadam za sprawy związane z rozpoczęciem współpracy i rozwoju projektów naszych Klientów, Podwykonawców i Kontrahentów. Jestem odpowiedzialny za pierwszy kontakt, oferty i warunki finansowe. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to mój głos usłyszysz jako pierwszy w słuchawce i będąc jak zawsze w pełni szczerym, czekam na ten pierwszy krok. To ja będę miał przyjemność rozmawiać z Tobą, doradzać, podpowiadać i zaprojektować rozwiązania optymalizujące i podnoszące bezpieczeństwo i komfort pracy Twojego biznesu.

Największy potencjał firmy widzę w Naszym zespole. Dzięki zgraniu, chęci ciągłego doskonalenia się i kompetencjom pracowników, jesteśmy w stanie zaspokoić praktycznie wszystkie potrzeby naszych Klientów. Na jakich zasadach opieram się, współpracując z klientami? Dla mnie najważniejsze są dwie zasady: szczerość i zaufanie. W mojej ocenie to podwaliny długotrwałej i owocnej współpracy, jak również dobra droga do pozyskiwania kolejnych Klientów z polecenia zadowolonych Usługobiorców. Najbardziej w mojej pracy doceniam to, że każdego dnia mamy okazję wpływać na rozwój innych firm np. poprzez optymalizację Ich kosztów oraz procesów. Ogromnym plusem jest także kontakt z ciekawymi i interesującymi osobami, a także możliwość obcowania z nowoczesnymi technologiami z zakresu naszej działalności.

Naszą firmę tworzą zgrani, zżyci i otwarci ludzie, którzy stworzyli razem wiele interesujących projektów. Pomimo ciągłej pracy i chęci doskonalenia się, przychodzi moment na dobrze znany wszystkim “fajrant”, który u nas w wielu przypadkach oznacza wspólne wyjazdy, wypady na miasto czy integracje. Jesteśmy zespołem i nic tego nie zmieni.

Prywatnie pasjonuję się nowinkami technologicznymi, sztukami walki, piłką nożną, uwielbiam czytać książki psychologiczne, kryminały, grać w szachy i gotować.

Grzegorz Hatała

Grzegorz Hatała

Koordynator inwestycji

W firmie InCor pracuje jako koordynator inwestycji, czyli biorę aktywny udział w procesie przygotowawczym do zleceń, planuję ich przebieg oraz zarządzam realizacją.

Pracuje od 2013 roku, zaczynałem od prostych prac przygotowawczych, przez stanowisko brygadzisty aż po aktualnie zajmowaną rolę. Poznałem każdy, techniczny aspekt naszych procesów oraz czynnie wpływałem na ich rozwój. Największy potencjał naszej firmy leży w nowej gałęzi, czyli posadzkach epoksydowych i żywicznych oraz innowacyjnych technologiach - wyświetlacze LED oraz projektory laserowe.

Współpracę z klientami staram się tworzyć w skupionym i efektywnym działaniu, które pomaga nam sięgać do wyznaczonych celów. W naszej branży najbardziej cenię sobie dynamikę pracy i zróżnicowanie zadań przy realizacjach. Każdy projekt to nowe wyzwanie. Dokładam wszelkich starań, aby utrzymać przyjazną atmosferę wewnątrz firmy, dbając o nutę humoru oraz ciągłego wsparcie wspólnych działań. Moje zainteresowania to przede wszystkim sport.

Nie wyobrażam sobie tygodnia bez kilku godzin spędzonych na treningu na siłowni.

Naszym głównym celem jest wspierać Twój biznes na każdym kroku i wyznaczać właściwy kierunek działań Twojej firmy. Wejdź z nami do strefy komfortu, która zapewni bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim pracownikom.

malowanie pasów

Poznaj całą ofertę Incor

Oznakowanie poziome

Oznakowanie pionowe

Posadzki żywiczne

Renowacja betonu