Skip links

Firma InCor wykonuje specjalistyczne oznakowanie poziome na zróżnicowanych powierzchniach magazynów, parkingów, hal produkcyjnych i wielu innych środowisk przemysłowych. Podstawowym zastosowaniem wykonywanych przez nas usług jest spełnienie wymagań BHP oraz zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na jednym z wspomnianych obiektów.

Malowanie linii to nasza specjalność, najważniejsze jednak jest robić to z odpowiednio przygotowanym projektem, wykorzystując najlepsze praktyki oraz tworząc oznakowania na lata. Dodatkowo czytelne i estetyczne oznakowanie ułatwi użytkownikowi odnalezienie się na każdym obiekcie, oraz pozwoli poczuć się komfortowo w swoim bezpośrednim otoczeniu. Zadbaj o bezpieczeństwo higieny pracy w swoim biznesie już dzisiaj dzięki kompleksowym usługom firmy InCor.

Zapraszamy również do galerii zdjęć oraz na profil facebookowy, aby sprawdzić nasze realizacje. Malowanie linii oznakowania poziomego to klucz do sukcesu Twojej firmy.

oznakowanie poziome Wrocław

Stawiamy na bezpieczeństwo ​

Oznakowanie poziome to wymóg, który jest niezbędny w każdym miejscu pracy o zorganizowanym ruchu czy określonych procesach wytwórczych. Wyznaczanie drogi transportowej, ścieżek dla pracowników czy granic poszczególnych stanowisk to klucz do zachowania bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Malowanie pasów może być sztuką, szczególnie gdy w grę wchodzi kwestia zdrowia i bezpieczeństwa Twoich pracowników.

Bez względu na rodzaj obiektu, firma InCor dostarczy najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu przy zachowaniu ścisłej współpracy od samego początku projektu. Pragniemy podkreślić, iż doświadczenie, wiedza oraz lata praktyki czynią nas kluczowym partnerem w tworzeniu odpowiedniego środowiska pracy oraz alokowania Twoich pracowników w strefie komfortu.

wyznaczanie drogi na hali

Rozwijaj swój biznes, a resztę zostaw nam!

Pragniemy zwrócić Twoją uwagę na kluczowy aspekt zlecenia malowania linii oznakowania poziomego w firmie InCor. Organizacja ruchu czy wyznaczenie stanowisk to obowiązek, ale również możliwość wprowadzenia nowych standardów w Twojej firmie. Dzięki zaprojektowanym przez nas przestrzeniom roboczym, jesteś w stanie wprowadzić ściśle określone procesy, a one podniosą jakość oraz możliwości twojego biznesu. Istnieje również spore prawdopodobieństwo, że odciążą nieco osoby odpowiedzialne za zarządzanie czy organizację zadań.

Dzięki temu skoncentrują swoje działania na rozwoju innej części lub pozwolą na reorganizację, zabierając Twoją halę wytwórczą czy magazyn na zupełnie inny poziom. Drogi transportowe, specjalne przestrzenie na dany rodzaj towaru lub wyrobów to tylko wstęp do potencjalnych zmian na lepsze. Nasi specjaliści zadbają o to, aby zoptymalizować dostępną przestrzeń roboczą, a malowanie pasów wyznaczy nowy kierunek działań w Twoim biznesie. Oznakowanie poziome pozwala stawiać kroki w nowe rejony.

wyznaczanie drogi na hali
oznakowanie poziome Wrocław
malowanie linii

Malowanie linii wyznacza nowy kierunek!

Wyznaczanie nowych ścieżek i standardów może być wymagającym procesem, dlatego oferujemy swoje usługi począwszy od stworzenia projektu, przy stałym kontakcie z klientem, konsultacje, a skończywszy na profesjonalnym wykonaniu usługi malowania linii, czyli oznakowania poziomego hali, magazynu lub innego środowiska przemysłowego Twojego biznesu.

Malowanie linii na halach, magazynach czy zakładach wytwórczych to jedna z wielu części usług z działu oznakowania poziomego. Specjalizujemy się również w malowaniu pasów na parkingach podziemnych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych i wielu innych. W skład naszych kompetencji wchodzą również oznakowania na lądowiskach dla helikopterów czy malowanie linii na boiskach lub halach sportowych.

Oznakowanie hal produkcyjnych czy garaży podziemnych to również jeden z wielu odsłon naszego katalogu usług. Zastosowań jest wiele, jednak zasada pozostaje niezmienna. Wprowadzamy użytkowników wszystkich wspomnianych tutaj przestrzeni, do strefy największego komfortu. Bezpieczeństwo i zapewnienie spokoju to cel, który deklarujemy się spełniać przy ścisłej współpracy z naszym klientem, czyli Tobą. Zapraszamy do kontaktu.

wyznaczanie drogi na hali

Malowanie ciągów komunikacyjnych dla wózków widłowych i pieszych.

Malowanie miejsc składowania i pól odkładczych.

Malowanie piktogramów, znaków alfanumerycznych, znaków specjalnych na zamówienie klienta.

Malowanie ramp, doków załadunkowych i niebezpiecznych stref w skośne pasy ostrzegawcze żółto-czarne.

Malowanie organizacji ruchu na terenach przyzakładowych.

Malowanie linii parkingowych, poziomych znaków drogowych oraz numeracji miejsc postojowych na garażach i parkingach.

Połaciowe malowanie ciągów komunikacyjnych

Oznakowanie specjalne

Naszym głównym celem jest wspierać Twój biznes na każdym kroku i wyznaczać właściwy kierunek działań Twojej firmy. Wejdź z nami do strefy komfortu, która zapewni bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim pracownikom.

Poznaj całą ofertę Incor

Oznakowanie poziome

Oznakowanie pionowe

Posadzki żywiczne

Renowacja betonu