Skip links

Firma InCor wykonuje specjalistyczne oznakowanie poziome na zróżnicowanych powierzchniach magazynów, parkingów, hal produkcyjnych i wielu innych środowisk przemysłowych. Podstawowym zastosowaniem wykonywanych przez nas usług jest spełnienie wymagań BHP oraz zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na jednym z wspomnianych obiektów.

Malowanie linii to nasza specjalność, najważniejsze jednak jest robić to z odpowiednio przygotowanym projektem, wykorzystując najlepsze praktyki oraz tworząc oznakowania na lata. Dodatkowo czytelne i estetyczne oznakowanie ułatwi użytkownikowi odnalezienie się na każdym obiekcie, oraz pozwoli poczuć się komfortowo w swoim bezpośrednim otoczeniu. Oznakowanie poziome pasów, barwy białej, żółtej, znaki drogowe poziome i pionowe, piktogramy, ścieżki ruchu pojazdów, punktowe elementy odblaskowe to tylko część usług, które tworzą w Twoim obiekcie przemysłowym organizację ruchu. Pracownik powinien przede wszystkim być bezpieczny, przechodząc po wyznaczonych strefach, rozpoznawać umieszczone znaki oraz znać podstawowe zasady ruchu drogowego.

Znaki poziome dróg wewnętrznych, takie jak strzałka, linia ciągła, martwa strefa czy pasy postojowe stanowią mapę poruszania się po obiekcie. Osoba pracująca w danej hali magazynowej jest w bardzo zbliżonych warunkach co pieszy. Warto więc zwrócić szczególną uwagę, aby każda osoba czy pojazd miała swój własny pas ruchu, jasno określone oznakowanie poziome dróg i pierwszeństwo. Zadbaj o bezpieczeństwo higieny pracy w swoim biznesie już dzisiaj dzięki kompleksowym usługom firmy InCor.

Zapraszamy również do galerii zdjęć oraz na profil facebookowy, aby sprawdzić nasze realizacje. Malowanie linii oznakowania poziomego to klucz do sukcesu Twojej firmy.

oznakowanie poziome Wrocław

Stawiamy na bezpieczeństwo ​

Oznakowanie poziome to wymóg, który jest niezbędny w każdym miejscu pracy o zorganizowanym ruchu czy określonych procesach wytwórczych. Wyznaczanie drogi transportowej, ścieżek dla pracowników czy granic poszczególnych stanowisk to klucz do zachowania bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Malowanie pasów może być sztuką, szczególnie gdy w grę wchodzi kwestia zdrowia i bezpieczeństwa Twoich pracowników.

Nawierzchnia Twojego obiektu przemysłowego to przestrzeń, w której działa Twój biznes. Znaczenie ma każdy szczegół. Użyta farba, rodzaj posadzki, wielkość poszczególnych stref i inne. Pragniemy podkreślić, iż doświadczenie, wiedza oraz lata praktyki czynią nas kluczowym partnerem w tworzeniu odpowiedniego środowiska pracy oraz alokowania Twoich pracowników w strefie komfortu. ​

wyznaczanie drogi na hali

Rozwijaj swój biznes, a resztę zostaw nam!

Pragniemy zwrócić Twoją uwagę na kluczowy aspekt zlecenia malowania linii oznakowania poziomego w firmie InCor. Organizacja ruchu czy wyznaczenie stanowisk to obowiązek, ale również możliwość wprowadzenia nowych standardów w Twojej firmie. Dzięki zaprojektowanym przez nas przestrzeniom roboczym, jesteś w stanie wprowadzić ściśle określone procesy, a one podniosą jakość oraz możliwości twojego biznesu. Istnieje również spore prawdopodobieństwo, że odciążą nieco osoby odpowiedzialne za zarządzanie czy organizację zadań.

Dzięki temu skoncentrują swoje działania na rozwoju innej części lub pozwolą na reorganizację, zabierając Twoją halę wytwórczą czy magazyn na zupełnie inny poziom. Drogi transportowe, specjalne przestrzenie na dany rodzaj towaru lub wyrobów to tylko wstęp do potencjalnych zmian na lepsze. Nasi specjaliści zadbają o to, aby zoptymalizować dostępną przestrzeń roboczą, a malowanie pasów wyznaczy nowy kierunek działań w Twoim biznesie. Oznakowanie poziome pozwala stawiać kroki w nowe rejony.

wyznaczanie drogi na hali
oznakowanie poziome Wrocław
malowanie linii

Malowanie linii wyznacza nowy kierunek!

Wyznaczanie nowych ścieżek i standardów może być wymagającym procesem, dlatego oferujemy swoje usługi począwszy od stworzenia projektu, przy stałym kontakcie z klientem, konsultacje, a skończywszy na profesjonalnym wykonaniu usługi malowania linii, czyli znakowania poziomego hali, magazynu lub innego środowiska przemysłowego Twojego biznesu.

Linie ciągłe lub przerywane na halach, magazynach czy zakładach wytwórczych to jedna z wielu części usług z działu znakowania poziomego. Specjalizujemy się również w malowaniu znakowania jezdni na parkingach podziemnych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych i wielu innych. W skład naszych kompetencji wchodzą również oznaczenia na lądowiskach dla helikopterów czy malowanie linii na boiskach lub halach sportowych.

Oznaczanie hal produkcyjnych czy garaży podziemnych w połączeniu ze znakami pionowymi to również jeden z wielu odsłon naszego katalogu usług. Zastosowań jest wiele, jednak zasada pozostaje niezmienna. Wprowadzamy użytkowników wszystkich wspomnianych tutaj przestrzeni, do strefy największego komfortu. Bezpieczeństwo i zapewnienie spokoju to cel, który deklarujemy się spełniać przy ścisłej współpracy z naszym klientem, czyli Tobą. Zapraszamy do kontaktu.

wyznaczanie drogi na hali

Malowanie ciągów komunikacyjnych dla wózków widłowych i pieszych.

Malowanie miejsc składowania i pól odkładczych.

Malowanie piktogramów, znaków alfanumerycznych, znaków specjalnych na zamówienie klienta.

Malowanie ramp, doków załadunkowych i niebezpiecznych stref w skośne pasy ostrzegawcze żółto-czarne.

Malowanie organizacji ruchu na terenach przyzakładowych.

Malowanie linii parkingowych, poziomych znaków drogowych oraz numeracji miejsc postojowych na garażach i parkingach.

Połaciowe malowanie ciągów komunikacyjnych

Oznakowanie specjalne

Oznakowanie Poziome dla Twojej firmy!

Nasi specjaliście zajmują się między innymi oznaczaniem określonych miejsc na drodze, przejściem dla pieszych, określaniem krawędzi jezdni, wyznaczonego odcinka drogi czy ścieżek o zmiennym kierunku ruchu. Projektujemy przestrzeń roboczą tak, aby zmienić Twój obiekt przemysłowy z miejsca niebezpiecznego, w strefę komfortu wszystkich uczestników ruchu wewnątrz firmy.

Umieszczone na nawierzchni oznakowanie poziome cienkowarstwowe to bezpieczeństwo ruchu drogowego na ścieżkach komunikacyjnych oraz spełnianie wyznaczonych norm BHP. Stosowanie się do znaków barwy żółtej pozwala jasno określić swoją pozycję, wskazuje miejsce zatrzymania pojazdu, oddziela pasy ruchu, strefy ze skrzyżowaniami oraz stanowi jasno określone warunki dla kierujących pojazdami przemysłowymi. Wyznaczony pas ruchu określa ruch w tym samym kierunku, oznacza zakaz przejeżdżania poza pas. Informuje ponadto, że zastosowany znak poziomy nie pozwala jeździć lub przechodzić w przeciwnym kierunku. Umieszczone na jezdni malowanie oznakowania poziomego to pewność, że Twój obiekt przemysłowy jest pod Twoją kontrolą.

Naszym głównym celem jest wspierać Twój biznes na każdym kroku i wyznaczać właściwy kierunek działań Twojej firmy. Wejdź z nami do strefy komfortu, która zapewni bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim pracownikom.

malowanie pasów

Poznaj całą ofertę Incor

Oznakowanie poziome

Oznakowanie pionowe

Posadzki żywiczne

Renowacja betonu