Skip links

Firma InCor przeprowadza kompleksowe usługi dla zróżnicowanych typów obiektów przemysłowych. Oznakowanie poziome, oznakowanie pionowe, renowacja i naprawa posadzek oraz wiele więcej. Tworzymy projekty, począwszy od konsultacji i planowania. Poprzez tworzenie dokumentacji w oparciu o najlepsze praktyki i zachowując wszelkie standardy BHP. Skończywszy na wykonaniu każdej z zaplanowanych usług.

Obsługujemy hale produkcyjne, hale magazynowe oraz logistyczne, lotniska, obiekty wojskowe i wiele więcej. Gdyby jeden z Twoich obiektów przemysłowych nie znajdował się na tej liście, był wyjątkiem, skontaktuj się z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Wskażemy drogę i wyznaczymy bezpieczną oraz komfortową strefę Twoim pracownikom.

Bez względu czy decydujesz się na oznakowanie pionowe czy poziome, oznakowanie magazynowe lub miejsc parkingowych, jesteśmy dla Ciebie po to, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Twoja hala produkcyjna, magazyn czy inny obiekt przemysłowy wymaga do zaplanowanej zmiany kompleksowego działania. Pragniemy zająć się każdym krokiem, abyś Ty mógł skupić się na swoim biznesie. Dlaczego warto?

oznakowanie pionowe

Zwiększenie bezpieczeństwa

Wykonywanie wszelkiego rodzaju działań, począwszy od oznakowania pionowego czy poziomego, wewnątrz lub na zewnątrz obiektów przemysłowych to od samego początku krok w odpowiednią stronę. Zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa osób przebywających na hali produkcyjnej, magazynowej lub innym zakładzie. Korzyści płynące z wprowadzenie usług z naszego katalogu w Twoim biznesie rozpoczynają się od poprawy bezpieczeństwa, a swój potencjał rozszerzają na inne części, kierując firmę w stronę zwiększonego rozwoju. Strefy komfortu to szansa na zauważenie dotąd nieodnalezionego potencjału.

wyznaczanie drogi na hali

Zwiększenie estetyki zakładu

Zmienianie swojego obiektu przemysłowego, renowacje posadzki czy dodawanie nowych oznakowań usprawnia wewnętrzne procesy firmy. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest również poprawa estetyki oraz przejrzystości przestrzeni roboczej. Oznaczenia magazynowe czy wyznaczanie kierunków logistycznych pomagają lepiej odnaleźć się w obiekcie przemysłowym oraz poprawiają wizerunek firmy.

wyznaczanie drogi na hali
oznaczenie pionowe
malowanie ciągów komunikacyjnych

Usprawnienie ruchu personelu oraz przepływu surowców

Malowanie linii transportowych oraz inne oznakowanie poziome czy pionowe to również ogrom korzyści dla wszelkiego rodzaju ruchu wewnątrz i na zewnątrz zakładu. Wyznaczanie kierunku przemieszczania się pracowników czy maszyn pozwala zadbać o procesy oraz nie przekraczanie poszczególnych stref. Zyskujemy zwiększenie jakości pracy, bezpieczeństwa pracowników oraz, co najważniejsze, klarowną i spisaną procesowo strukturę obiektu przemysłowego.

wyznaczanie drogi na hali

Tworzenie i implementacja procesów - Obiekty przemysłowe

Warto wyszczególnić również tworzenie lub zmiany procesowe. Dzięki oznakowaniu poziomemu oraz pionowemu zyskujemy możliwość jasnego wyznaczania konkretnych stref roboczych oraz kierunku ruchu wewnątrz i na zewnątrz obiektu przemysłowego. Malowanie linii parkingowych czy zakreślających daną przestrzeń wyładunkową to jasny komunikat dla pracowników. Pozwala to stworzyć klarowny, opisany dokumentacyjnie proces, który poszczególne kroki określa przy pomocy pasów, znaków i innych oznaczeń.

Malowanie oznakowania poziomego

Usuwanie oznakowania poziomego

Oznakowanie pionowe

Posadzki epoksydowe

Renowacja i naprawy betonu

Projektowanie i doradztwo

Bezpieczne obiekty przemysłowe z InCor!

Projektowanie oznakowania BHP, respektując prawo budowlane, wymaga gruntownego przygotowania. Bez względu na to czy oferta skierowana jest do inwestora, osoby zajmującej się organizacją Twojej infrastruktury czy do prowadzących małe zakłady lub obiekty przemysłowe - naszych celem jest wprowadzić Ciebie, Twoich pracowników oraz siedzibę do strefy komfortu. Obszar biurowy, wytwórczy czy jakiekolwiek inny na dużej przestrzeni wymaga specjalistycznej orgnizacji. Budownictwo, tworzenie skomplikowanych konstrukcji, hal przemysłowych czy produkcyjnych to ogromne przedsięwzięcie, ale również ogromny potencjał. Hale produkcyjno-magazynowe, hybrydowe czy inny obiekt handlowy lub wytwórczy to złożone w swojej strukturze przestrzenie przemysłowe, które potrzebują specjalistycznego projektu BHP oraz procesowego. Firma InCor proponuje złożone rozwiązania, które w pełni wykorzystają przestrzeń i potencjał Twojej firmy. Drogi i oznaczenia przeciwpożarowe, malowanie połaciowe, pola odkładcze, linie, znaki, tabliczki, piktogramy i inne elementy potrzebne do działalności przemysłowej.

Odwiedź naszą galerię zdjęć oraz profil facebookowy, aby poznać realizacje. Obiekty przemysłowe na Twoich warunkach!

obiekty przemysłowe

Naszym głównym celem jest wspierać Twój biznes na każdym kroku i wyznaczać właściwy kierunek działań Twojej firmy. Wejdź z nami do strefy komfortu, która zapewni bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim pracownikom.

malowanie pasów

Poznaj całą ofertę Incor

Oznakowanie poziome

Oznakowanie pionowe

Posadzki żywiczne

Renowacja betonu