Skip links
oznakowanie poziome malowanie linii

Centrum Logistyczne – Województwo śląskie – Oznakowanie Poziome | Malowanie Linii

W Listopadzie wykonaliśmy malowanie linii w jednym z centrów logistycznych na terenie Śląska, w którym to każdego dnia tysiące produktów zmieniają swoje położenie wewnątrz obiektu lub ruszają w trasę po Polsce.

Wykonaliśmy tam Oznakowanie Poziome, Oznakowanie Pionowe, Piktogramy oraz wyznaczenie ścieżek dla pracowników. Bardzo często powtarzamy, że bezpieczeństwo i komfort pracy to dwa kluczowe elementy, o które należy dbać w każdym obiekcie przemysłowym. Im lepiej dana osoba zna topografię budynku, tym pewniej czuje się każdego dnia, wykonując swoje obowiązki. Malowanie linii, ścieżki komunikacyjne, wyznaczanie pól odkładczych, piktogramy ostrzegawcze, które informują pracownika o potencjalnej przeszkodzie i wiele innych elementów to pewność, że nie zabraknie niczego, co pomoże odnaleźć się Twojemu pracownikowi.

Malowanie Linii Oznakowania

Malowanie oznakowania poziomego to nasza specjalność, widzimy w nich coś więcej niż przeciętny użytkownik, jednak wolimy, aby dla Twoich pracowników były jasnym komunikatem w wyznaczaniu granic. Nie inaczej było w przypadku poniższego elementu tego projektu. 

malowanie linii Wrocław

 

Malowanie pasów linii – Oznakowanie poziome

Różnice w kolorach poszczególnych ścieżek wykonujemy dzięki specjalistycznym materiałom. Farby do malowania linii i oznaczeń muszę przede wszystkim oddawać zaplanowany w projekcie kolor, być trwałe, ale również nie niszczyć struktury posadzki przemysłowej. 

malowanie linii InCor

Malowanie linii strefowych hali magazynu

Niebieski kolor farby do malowania linii ścieżek został wyznaczony dla pracowników poruszających się pieszo po hali. Dzięki temu kierowcy wózków widłowych czy operatorzy wózków paletowych będą wiedzieli, kiedy poruszają się po swojej strefie, a kiedy wchodzą na kurs kolizyjny, na którym powinni zachować ostrożność. 

malowanie linii

Dzięki malowaniu linii zyskasz bezpieczeństwo

Kolor żółty został z kolei wybrany do malowania linii ścieżek komunikacyjnych dla wózków widłowych i innych “pojazdów” czy sprzętów, które przemieszczają się po hali. Oznakowanie pionowe w formie żółto – czarnych pasów na słupach to oczywiście informacja oraz klarowne wyróżnienie potencjalnych przeszkód, które w wielu przypadkach, przy niedokładnym spojrzeniu, mógłby zlać się z tłem (ścianą hali) i spowodować niepotrzebne kolizje.

oznakowanie poziome malowanie linii

Pomimo, iż opisywane tutaj centrum logistyczne posiada zróżnicowane rodzaje produktów, które przemieszczają się po poszczególnych strefach odkładczych, usługa malowania linii daje pewność, że każda część obiektu przemysłowego ma swoje ściśle określone przeznaczenie. 

Jak Malować Linie?

Oznakowanie poziome hal magazynowych i przemysłowych to elementy określania topografii wnętrza obiektu przemysłowego. Malowanie pasów wykonujemy przy pomocy specjalistycznych farb. Nakładanie oznakowań poziomych cienkowarstwowych przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych urządzeń, które dzięki malowaniu natryskowemu, wytwarzają trwałe i estetyczne oznaczenia. Malowanie przejść, pasów linii miejsc parkingowych, oznakowani dróg, pól odkładczych, ścieżek wózków widłowych, ciągi komunikacyjne, piktogramów i innych.

poziome malowanie poziome

Malowanie poziomych oznakowań na halach produkcyjnych, oznakowania hal przemysłowych, wyznaczenie linii ruchu pieszego czy wózka widłowego, lub inne pojazdu przemieszczającego się po obiekcie to początek procesowania Twojej firmy. Poznaj pozostałe usługi firmy InCor takie jak projektowanie oznakowania bhp, oznakowania pionowe czy usługi malowania oznaczeń poziomych. Profesjonalne wykonanie oznakowania hali przez firmę InCor to pewność przejrzystości linii strefowych, oznakowania dróg, miejsc parkingowych i innych.

Jak wykonujemy linie miejsc parkingowych i innych stref?

Przemysłowe oznakowania poziome wyznacza poszczególne strefy i miejsca parkingowe dla pojazdów przemieszczających się po obiekcie. Oferujemy usług malowania obejmują również poziome ciągi komunikacyjne, oznakowania poziomego posadzki, malowanie pól odkładczych, malowanie miejsc parkingowych i linii parkingów, oznakowania magazynów, oznakowanie linii ruchu i wiele więcej.

Co wykonujemy przed realizacją malowania oznakowania?

Proces rozpoczynamy od usuwania oznakowania, które już było na hali. Linie oznakowania wymagają specjalistycznych środków chemicznych, które nie uszkodzą aktualnej posadzki betonowej, żywicznej lub innej. Wyposażenie firm i hal magazynowych obejmuje często sprzęt, który wymaga odpowiedniego zabezpieczenia oraz przygotowania. Całość koordynujemy i planujemy w obszernym projekcie. Następnie przechodzimy do malowania linii strefowych hali magazynu.

Malowanie linii BHP to droga do bezpieczeństwa Twoich pracowników

Zlecenia malowania linii wykonamy dla Ciebie od stworzenia projektu przy zachowaniu norm i wskazań BHP. Następnie odpowiednio przygotujemy podłoże hali i usuniemy poprzednie oznakowania. Poziome malowanie znakowań z użyciem specjalistycznych narzędzi. Malowanie pól odkładczych, malowanie linii skrajnych poszczególnych stref, profesjonalne malowanie linii i inne elementy projektu. Wykonaną usługę malowania poziomego magazynów i hal zdajemy zgodnie z odpowiednimi założeniami projektowymi.

Poznaj nasze pozostałe usługi sprawdzając menu u góry strony, ponieważ malowanie linii to tylko część naszego portfolio. Zapraszamy również na kanał w serwisie YouTube oraz na profile Facebook i LinkedIn. Malowanie Oznakowania poziomego to nasza specjelaność.

Leave a comment