Line3 Line1 Line2

Usuwanie linii metodą chemiczną

Usuwanie oznakowania poziomego

Jesteśmy w stanie usunąć m.in.

  1. Farby i lakiery
  2. Kleje (w tym montażowe)
  3. Taśmy klejące

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się szybkim i skutecznym usuwaniem oznakowania poziomego na różnych obszarach. W bezpieczny sposób pomożemy Ci usunąć farby, lakiery, taśmy klejące oraz wszelkiego rodzaju kleje, w tym również montażowe. Dzięki temu nowo nałożone oznakowanie poziome nie dubluje się ze starym, często już częściowo startym, co znacznie podnosi bezpieczeństwo korzystania z przestrzeni.

Usuwanie oznakowania poziomego jeszcze kilkanaście lat temu sprawiało niemałe problemy; dziś gwarantujemy wykonanie tego procesu w sposób profesjonalny, skuteczny oraz bez ingerencji czy niszczenia samej powierzchni.

Usuwanie oznakowania poziomego jest istotne głównie z uwagi na to, że eliminuje mylne komunikaty np. w magazynach, na przestrzeni drogowej czy parkingach.

Nasza praca opiera się na technikach i metodach wysokiej jakości, które nie niszczą struktury ścian oraz podłóg i pozwalają na ponowne namalowanie całkiem nowych komunikatów. Usuwanie linii metodą chemiczną jest niezbędnym działaniem, gdy w hali magazynowej, produktowej, bądź w zakładzie pracy zmienia się rozmieszczenie ramp oraz ciągi komunikacyjne dla wózków widłowych.