Line3 Line1 Line2

Profesjonalne malowanie linii

MALOWANIE LINII NA BOISKU, HALI SPORTOWEJ

Firma Incor zajmuje się malowaniem linii na halach sportowych, boiskach zewnętrznych i wewnętrznych. Linie przygotowywane są zgodne z przepisami dotyczącymi wybranej dyscypliny sportowej i według wskazówek zleceniodawcy. Linie wykonujemy za pomocą natrysku hydrodynamicznego z użyciem różnych technologii, które stale rozwijamy dla osiągania jeszcze lepszych efektów. Wysoka jakość jest naszym priorytetem zarówno, jeśli chodzi o użyte materiały, jak i o wykonanie.

Wybrane przez nas farby do malowania linii na hali sportowej są odporne na ścieranie, bo zdajemy sobie sprawę, jakie jest to ważne dla inwestorów i użytkowników hali. W naszej ofercie znajdziesz również malowanie linii na sali gimnastycznej, które dzięki szybkoschnącym właściwościom farby, pozwalają szybko osiągnąć trwały efekt. Zaufaj profesjonalistom, którzy mają bogate doświadczenie poparte portfolio w malowaniu linii na boisku i w wielu innych miejscach.

Przy malowaniu linii wykorzystujemy farby m.in.: poliuretanowe, na bazie żywic epoksydowych oraz akrylowe. Wszystkie używane przez nas farby posiadają wysokie parametry techniczne, dzięki czemu są niezwykle przyczepne i widoczne w każdych warunkach pogodowych. Po zakończeniu pracy zalecamy zapewnienie odpowiedniego przewiewu w hali lub sali. Wykonane przez nas linie cechują się trwałością i wytrzymałością na ścieranie, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą w doborze najlepszego rozwiązania.