Malowanie linii na hali i magazynie

Malowanie linii i pasów

Dzięki naszym usługom Twoja hala produkcyjna, magazyn lub parking, którym zarządzasz spełnią wszystkiego wymagane normy oraz będą bezpieczne dla pracowników i innych użytkowników. Oferujemy malowanie linii, dzięki którym z łatwością wyznaczymy w hali produkcyjnej lub magazynie drogi dla pieszych i wózków widłowych oraz miejsca do przechowywania kontenerów lub narzędzi.

Wykonamy również malowanie pasów na parkingach zewnętrznych, podziemnych lub w centrach handlowych – wszystko zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz z troską o wysoką jakość nanoszonych na nawierzchnię oznaczeń.

projektowanie i wyznaczanie dróg, organizacja ruchu, malowanie linii i oznakowanie poziome piktogramy_co_nas_wyroznia_incor

Malowanie linii na magazynie ułatwi segregację i odnajdywanie towarów. Dzięki wyznaczonym za ich pomocą polom odkładczym wszystkie produkty lub półprodukty zawsze będą na swoim miejscu.
Malowanie linii na hali wykonujemy przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie pracowników. Wózki widłowe, suwnice i poodkładane nie na swoje miejsce narzędzia mogą stanowić niebezpieczeństwo. Malowanie pasów pozwala wyznaczyć ścieżki i strefy przechowywania narzędzi, co zmniejsza ryzyko wystąpienia wypadków w pracy.