Line3 Line1 Line2

Pola odkładcze w magazynach

POLA ODKŁADCZE I NUMERACJA

Większość magazynów podzielona jest na kilka modułów, w których przechowywany jest towar. Taki moduł składa się najczęściej z bloku ładunkowego z odpowiednimi luzami manipulacyjnymi oraz wyznaczonymi drogami transportu. Pola odkładcze w magazynach to oznaczenia, które pozwalają składować palety i skrzynki w wygodny i zorganizowany sposób. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka widać, czy dane narzędzia znajdują się na swoim miejscu i czy nie mamy braków magazynowych. Nie można zapomnieć, że tego typu rozwiązania przynoszą również korzyści związane ze zwiększeniem bezpieczeństwa pracowników, a także pozwalają w łatwy sposób dostosować się do terminów. Pola odkładcze to niezbędny element Twojego magazynu.

Kiedy przydaje się numeracja?

Firma Incor oprócz malowania linii pól odkładczych zajmuje się także wykonywaniem numeracji. Numeracja pól może zostać wykorzystana w halach produkcyjnych, magazynach i parkingach przy zakładach pracy. Przyjmuje formę oznakowania półek, gniazd regałów, rzędów regałów, ramp, alejek, miejsc załadunkowych i rozładunkowych, a także poszczególnych stref, sektorów i sekcji. Takie szczegółowe oznakowanie magazynów pozwala na stworzenie przejrzystego i logicznego systemu oznaczenia miejsc magazynowych. To z kolei ma kluczowe znaczenie dla sprawnego i efektywnego zarządzania magazynem. Pomyśl o tym, ile czasu zajmuje zlokalizowanie danego towaru, gdy magazyn nie posiada jasnego i usystematyzowanego podziału. Właściwie wykonane pola odkładcze i numeracja gwarantują: oszczędność czasu, eliminację pomyłek pracowników oraz szybką identyfikację.

Jak wykonywana jest usługa?

Wszystkie oznakowania i malunki wykonuje profesjonalny zespół fachowców, którzy do każdych projektów i realizacji podchodzą indywidualnie. Trudno bowiem o dwa identyczne magazyny. Każda przestrzeń wymaga odrębnego dopasowania możliwych rozwiązań, które w tym miejscu będą najbardziej efektywne. Zapraszamy do kontaktu z naszym koordynatorem technicznym, który chętnie pomoże dopasować projekt do Twoich potrzeb. Odpowie również na wszelkie nurtujące Cię pytania. Jeżeli w Twoim zakładzie potrzebne są pola odkładcze i numeracja – jesteśmy do Twoich usług.

Oznaczenia kompatybilne z systemem komputerowym

Co również istotne, odpowiednio wykonane oznaczenia – pola odkładcze i numeracja – stanowią bazę informacji dla systemu komputerowego do zarządzania gospodarką magazynową, z którego naturalnie korzysta każda firma. Dzięki temu możliwe jest wykonanie pełnej ewidencji stanu magazynu, określenie zajętości zasobów, sporządzenie ewidencji ilościowo-wartościowej materiałów i produktów, przeprowadzenie kontroli zużycia materiałów i elektrosprzętu oraz stosowne skatalogowanie posiadanych zasobów.

Używane materiały

Wykonując pola odkładcze oraz numerację wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości – wielowarstwowe, odporne na zabrudzenia, nacisk i ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Struktury oznaczenia nie naruszą poruszające się po nich urządzenia (różnego rodzaju wózki i podnośniki). Dodatkowo dbamy o to, aby wykonane przez nas oznakowanie poziome było widoczne nawet w zaciemnionych i niedoświetlonych pomieszczeniach.

Pomożemy zwiększyć wydajność w Twojej firmie!

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób, dla których liczy się najwyższa jakość wykonywanej usługi. Zapewniamy trwałość wykonywanych projektów, estetykę oznaczeń i ich pełną funkcjonalność. Zaufaj profesjonalistom, którzy od lat dbają o najwyższą jakość oferowanych usług i zagospodaruj swój magazyn zgodnie z panującymi normami w połączeniu z Twoją wizją projektu.