Line3 Line1 Line2

Usuwanie farby z posadzki

Likwidacja oznakowań wykonanych farbą

Usuwanie oznakowań wykonanych farbą z posadzek przemysłowych pozwala uniknąć nieprawidłowych komunikatów na drogach, parkingach, w magazynach i przestrzeniach pracy, gdzie bardzo istotne jest bezpieczeństwo (przemysł, fabryki, chłodnie). Usuwanie oznakowania poziomego, to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa – wpływa na organizację ruchu i przestrzeni (np. układ regałów w magazynie lub układ gniazd roboczych w halach produkcyjnych).

Nowo nakładana farba nie powinna powielać się z nieaktualnymi, ani częściowo zużytym oznaczeniami. Starą warstwę farby należy usunąć przed nowym malowaniem, wraz z tzw. cieniem, który pozostaje po poprzednim materiale. Usuwamy oznakowanie także w przypadku opuszczenia dzierżawionej powierzchni. Nowi najemcy poszukują przede wszystkim miejsc, w których stan posadzki jest bliski idealnemu i którą mogą oznaczać według własnych preferencji, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Farby usuwamy z powierzchni betonowych stali, kafli i drewna. Korzystamy z preparatów biodegradalnych i bezpiecznych dla zdrowia. Likwidujemy oznaczenia wykonane z farb emulsyjnych, olejnych, chlorokauczukowych, ftalowych, proszkowych, farb z domieszką żywic i lakierów. Do usuwanie farby z posadzki wykorzystujemy środki chemiczne, która nie ingerują w strukturę czyszczonej nawierzchni.