Line3 Line1 Line2

Ścieżki dla pieszych i przejścia

OZNAKOWANIE DRÓG W ZAKŁADZIE PRACY

Na terenie większości zakładów pracy wymagane jest wykonanie oznakowania dróg transportu, w tym ścieżek dla pieszych i przejść. Jest to najlepszy sposób na zminimalizowanie ryzyka wypadków, w tym także na zwiększenie wydajności pracowników. Oznaczenia wykonywane przez naszą firmą są zgodne z polskimi normami oraz przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze ścieżki charakteryzuje wysoka jakość i solidność realizacji.

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w magazynie

Nasze realizacje spełniają normy bezpieczeństwa i higieny pracy. W szczególności pomagamy pracodawcy spełnić obowiązek, związany z opracowaniem zasad ruchu na drogach wewnątrzzakładowych, zgodnych z przepisami o ruchu drogowym. Dbamy o postawienie odpowiednich oznakowań, związanych z maksymalną prędkością środków transportu i komunikacji oraz w pomieszczeniach zakładu pracy w zależności od szerokości dróg, natężenia ruchu, widoczności i tak dalej. Stosowane oznaczenia mają za zadanie zapewnić bezpieczne operowanie produktami i ładunkami. Nasze oznaczenia są również kompatybilne z zasadami ochrony przeciwpożarowej w magazynie. PPOŻ obejmuje bowiem nie tylko właściwe oznaczenia produktów niebezpiecznych, ale również znaki zakazu oraz wskazanie ścieżek ewakuacyjnych (ścieżki dla pieszych i przejścia).

Normy zagospodarowania przestrzeni magazynowej

Znakowane przez nas oznakowania dróg w zakładzie pracy są również zgodne z obowiązującymi normami, dotyczącymi warunków oraz parametrów technicznych, jakie muszą spełniać urządzenia, wykorzystywane przy składowaniu towarów.

Sprawdź, jak wykonujemy malowanie linii

Zapewnimy Ci przygotowanie indywidualnego projektu tras z uwzględnieniem wszystkich wytycznych, obowiązujących norm i przepisów prawa. Odpowiednie oznakowanie dróg transportowych w magazynie wpłynie przede wszystkim na przejrzystość organizacji działań pracowników, dzięki czemu będą oni wykonywać swoje obowiązki jeszcze bardziej efektywnie. Jesteśmy firmą z tradycjami, dlatego oferujemy naszym klientom pełne wsparcie, zarówno w weekendy jak i w święta. Dzięki temu wiesz, że zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonego specjalisty, który odpowie na Twoje pytania i w razie potrzeby, zaproponuje najlepsze rozwiązania.
Pamiętaj, że oznakowanie dróg transportowych w zakładzie jest obowiązkiem pracodawcy. Oferujemy malowanie ścieżek na hali i w magazynie, które będzie przynosić Twojemu przedsiębiorstwu korzyści przez wiele lat.

Dlaczego my?

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która jest otwarta na pomysły klientów i nie boi się nowoczesnych rozwiązań – dobrze trafiłeś. Podejmujemy się zleceń o różnym rozmiarze i stopniu zaawansowania – operujemy fachową wiedzą, jakiej potrzebujesz. Zaufaj nam tak, jak zrobili to inni klienci! Nasze ścieżki dla pieszych i przejścia stały się nieodłącznym elementem niejednego magazynu.