Line3 Line1 Line2

Posadzki przemysłowe - żywiczne

Kwasoodporne, antystatyczne, antypoślizgowe

Zapewniamy kompleksową usługę w zakresie wykonania posadzek przemysłowych w halach, magazynach, garażach oraz na terenie przedsiębiorstw. Koordynator techniczny pomoże Ci w wyborze właściwego rodzaju posadzki i przedstawi przygotowany przez nas projekt. Dzięki temu zyskasz trwałą posadzkę przemysłową, odporną na działanie pojazdów, maszyn i ludzi. Korzystając z naszych usług zyskujesz gotowe rozwiązania, które będą służyć Ci przez lata. Jest to niezwykle ważny aspekt, gdyż źle zaprojektowana inwestycja, będzie wymagała kosztownych napraw. Zaufaj profesjonalistom, którzy od lat działają na rynku i tworzą posadzki przemysłowe, które są odporne na intensywną eksploatację.

W ofercie znajdziesz posadzki epoksydowe, epoksydowo-poliuretanowe, antykwasowe, antystatyczne i antypoślizgowe. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z przepisami BHP i zaprojektowane są z użyciem wysokiej jakości wyrobów budowlanych. W połączeniu tych czynników z ogromną wiedzą specjalistów, jesteśmy w stanie tworzyć np. posadzki żywiczne zgodne z oczekiwaniami inwestora.

Gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych materiałów i indywidualne podejście do inwestorów, przez co każdy nasz projekt jest odrębnie rozpatrywany i na tej podstawie dobieramy adekwatne rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które łączy rzetelne podejście i pasja do wykonywanej pracy.