Line3 Line1 Line2

Pola odkładcze w magazynach

POLA ODKŁADCZE I NUMERACJA

Większość magazynów podzielona jest na kilka modułów, w których przechowywany jest towar. Taki moduł składa się najczęściej z bloku ładunkowego z odpowiednimi luzami manipulacyjnymi oraz wyznaczonymi drogami transportu. Pola odkładcze to oznaczenia, które pozwalają składować palety i skrzynki w wygodny i zorganizowany sposób. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka widać, czy dane narzędzia znajdują się na swoim miejscu i czy nie mamy braków magazynowych. Nie można zapomnieć, że tego typu rozwiązania przynoszą również korzyści związane ze zwiększeniem bezpieczeństwa pracowników, a także pozwalają w łatwy sposób dostosować się do terminów. Pomożemy zwiększyć wydajność w Twojej firmie!

Pola odkładcze ułatwiają organizację pracy w magazynach i przyspieszają transport towarów i produktów. Firma Incor oprócz wykonywania pól odkładczych zajmuje się także wykonywaniem numeracji. Numeracja pól może zostać wykorzystana w halach produkcyjnych, magazynach i parkingach przy zakładach pracy. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób, dla których liczy się najwyższa jakość wykonywanej usługi. Wszystkie oznakowania i malunki wykonuje profesjonalny zespół fachowców, którzy do każdych projektów i realizacji podchodzą indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym koordynatorem technicznym, który chętnie pomoże dopasować projekt do Twoich potrzeb. A także odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zaufaj profesjonalistom, którzy od lat dbają o najwyższą jakość oferowanych usług i zagospodaruj swój magazyn zgodnie z panującymi normami w połączeniu z Twoją wizją projektu.