Line3 Line1 Line2

OBRYSY REGAŁÓW I RAMP

Firma Incor jako jedna z wiodących firm na rynku świadczy usługi malowania linii i oznaczeń BHP zgodnie z przepisami i wymaganymi normami. Naszym klientom proponujemy stworzenie poziomego oznakowania BHP w magazynach i halach produkcyjnych.  Zajmujemy się tworzeniem obrysów regałów i ramp. Jest to nie tylko wymóg, ale również sposób na polepszenie warunków pracy. Z naszej strony możesz liczyć na najwyższej jakości wykonanie, które zostało stworzone poprzez zastosowanie najlepszych farb oraz korzystanie z najnowszych technik ich nakładania. Jest to kombinacja, która pozwala cieszyć się efektem końcowym realizacji przez długi czas.

Zastanawiasz się jak przebiega proces, który pozwoli stworzyć obrysy regałów i ramp?

Nasz doświadczony zespół najpierw przygotuje podłoże, a następnie za pomocą natrysku hydrodynamicznego nałoży wybraną wcześniej farbę. Każdy nasz projekt realizowany jest z najwyższą starannością i dbałością. Z chęcią pomożemy w zaprojektowaniu tras, doradzimy w wyborze techniki i rodzaju materiału, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w znalezieniu satysfakcjonującego rozwiązania.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod adresem stefan.iwaniuk@incor.com.pl. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej fachowej wiedzy, jesteśmy w stanie uporać się z każdym projektem, niezależnie od stopnia jego trudności.