Line3 Line1 Line2

Malowanie magazynów

MALOWANIE POŁACIOWE

Firma Incor oferuje malowanie połaciowe na terenie magazynów, hal i zakładów produkcyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę z przygotowaniem podłoża do malowania, zabezpieczeniem malowanego terenu oraz wykonaniem prac z obowiązującymi zasadami BHP.

 

Oferujemy pełną paletę kolorów RAL oraz gwarancję na namalowane linie i powierzchnie. Prace wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o jakość używanych materiałów.

Malowanie magazynów w celu usprawnienia dróg komunikacyjnych oraz zachowania porządku w przestrzeni przeznaczonej do przechowywania służy przede wszystkim bezpieczeństwu pracowników oraz dobrej organizacji pracy.

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na wyznaczenie dróg przeznaczonych dla wózków widłowych oraz pieszych jest połaciowe malowanie magazynów. Dzięki temu łatwiej uniknąć niebezpiecznych kolizji lub potrąceń.

Podczas malowania magazynów
warto zadbać o:

  1. oznakowanie pól odkładczych i lokacyjnych
  2. poziome oznakowanie regałów

Istotną częścią pracy w magazynie są również załadunek i rozładunek towarów. Aby przebiegały one sprawnie i bezpiecznie, należy pamiętać o wyraźnym oznaczeniu ramp, doków załadunkowych oraz wszelkich słupów i skrajni. Malowanie magazynów jest procesem w bardzo dużym stopniu ułatwiającym wprowadzania systemu 5S, który jest wykorzystywany w coraz większej liczbie zakładów pracy. System ten wymaga wyznaczenia stałego miejsca na poszczególne towary i przyrządy.

 

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 516 685 384 lub kontakt mailowy stefan.iwaniuk@incor.com.pl w celu ustalenia szczegółów zlecenia.